U U D I S E D

Tagasi
18/03/2011 10:43  Üleriigiline talgupäev Teeme Ära 2011
teeme_ara_logo-2
Hea inimene,
maikuu esimesel laupäeval, 7. mail 2011 toimub kõikjal üle Eesti taas ühine Teeme Ära talgupäev. Iga kogukond, ühendus või aktiivne kodanik saab ise otsustada, mis vajab ärategemist ning milleks teisi inimesi kaasa kutsuda. Talgute registreerimine on avatud Teeme Ära koduleheküljel.
 15. märtsist algas talgute kirjapanek, talgulisi kutsutakse registreeruma 11. aprillist, sest selleks ajaks on suur osa talguid juba kirjas. Huvilised saavad end aga talguveebis registreerida ka varem, kui leiavad endale sobiva talgukoha.
 Üheks tänavuseks uuenduseks on talgulugude kogumine koostöös Eesti Rahva Muuseumiga. Talgulugude kogumise veebiretkele oodatakse osalema kõiki, sh koole – õpilased võiksid koguda talgulugusid vanematelt ja vanavanematelt.
 Loe kõigest lähemalt Teeme Ära kodulehelt www.teemeara.ee
 Tänavust talgupäeva korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Eesti Külaliikumine Kodukant, Eesti Muinsuskaitse Ümarlaud, Teeme Ära Minu Eesti, Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus, Vabaühenduste Liit EMSL. Projekti rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 Ootame kõige erinevamaid talguid ja rohket osavõttu, et teha ka sel kevadel midagi ühiselt ära!
 Otsustajaks oled just Sina, sest keegi teine ei tea paremini, mis on Sinu koduümbruses või kogukonnas kõige olulisem tegu :)
 Korraldajate nimel
 
Külli Vollmer
Teeme Ära talgupäeva meeskond
Eesti Külaliikumine Kodukant
tel. 5114027
kylli@kodukant.ee
www.teemeara.ee

Tagasi