Õhinal õue!

Külaselts soetas 2020. a kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) sügisvooru toel projektiga "Õhinal õue!" väliürituste korraldamise hõlbustamiseks 3 pop-up telki, kokkupandavad laua-pingi-komplektid, valgusketi, termosed ning rannavolle platsile kaitsevõrgu (tõkestama palli veeremist võssa ja jõkke).  KOP toetas meid 3312,95 euroga, omafinantseeringuga panustas Rae vald Rae Valla Aleviku- ja Külavanemate Seltsi (RVAKS) kaudu veel 500 euroga.

2021. a KOPi sügisvooru toel soetasime jätkuprojektiga "Õhinal õue 2" Kuremäe puhkealale välilauatenniselaua koos reketite-pallidega ja korvpallistatiivi. Need on alates 2022. a kevad-suvest kasutamiseks kõigile külaelanikele ja nende sõpradele.

2022. a KOPi sügisvoorust saime toetust jätkuprojektile "Õhinal õue 3". Selle raames soetasime kokkupandavad seljatoega pingid, mis said kasutusele võetud juba sama aasta detsembris Patika aastalõpupeol vanas koolimajas. Kevadel 2023 soetasime ka elektrigeneraatori ja õuemängu "Cornhole", mis said korraliku töökoormuse Patika küla päeval 2023. a augustis.

Külaelanikel on võimalik laenutada külaseltsi varasid vastavalt kehtestatud kasutuskordadele (vaatamiseks vajuta lingile):
Telkide kasutuskord
Välimööbli kasutuskord
Termoste kasutuskord
Valgusketi kasutuskord
Seljatoega pinkide kasutuskord
Cornhole-mängukomplekti kasutuskord
Elektrigeneraatori kasutuskord