Kohvikud ja külapidu 27.08.22!

27. augustil pidasime Patikal kogukonnapäeva.
/Uuendatud 29.08.22/

Kell 12 avasid küla erinevates paikades oma uksed kodused kohvikud, millest kõik olid oodatud osa saama! Sel korral olid kohvikud esindatud pea kõigis küla erinevates piirkondades - Patika aedlinnas (varasem suvilarajoon) kostitasid külalisi Tuhina Resto ja Patika Vinoteek, Patika keskuses Ärdla talu kodukohvik, Mäe tee kohvik ja Tagavälja Riviera, Kuremäe elamurajoonis Paislehe Naabrid ja Suhkrulaks, lisaks kohvik Golfi teel ja Koolimaja Puhvet elusa muusikaga ning õhtuse peo ajal Kure Kohvik.  
Kohvikute kaart SIIN.

Enne õhtust pidu sai Kure platsil kogunev rahvas osa võtta väikestest võistlustest. 13 võistkonna seas saavutas 18 punktiga võidu ja auhinna võistkond "Maasikas" ehk perekond Hallmägi, meie kohalikud mahemaasika kasvatajad - palju õnne! :)

Soe ilm, lõbusad võistlused ja Kure kohviku maitsvad road aitasid aega veeta, kuni bänd end valmis seadis, kuna esinemise algus viibis ootamatu tõsise tehnilise viperuse tõttu. Siis aga astus ansambel Nukker Kukeke lavale ja pakkus õhtu jooksul pidulistele head ja kvaliteetset muusikat, igale maitsele. Nagu ikka, muutus rahvas õhtu hämardudes julgemaks, ja tantsu keerutati kuni viimaste nootideni. Ei jäänud esitamata ka ühine sünnipäevalaul Mirjamile. :)
Ja laste rõõmuks süttis uhke lõke, tähistamaks muinastulede ööd.

Täname: Kadi Novikov ja Reelika Urm, Triinu Sepp, Tiina-Mai Mahlapuu, Keiri, Keret ja Kirke Reivelt ning Marten , Anna, Saara Lota ja Sass, Gerli Baida, Nadezda Leljuhh, Ruth Matvei, Diana Liiber ja Priit Linnard, Merilin ja Markko Liutkevičius, Matti Pau ja Jaan Elgula+pillimehed, Piret ja Lembit Tannebaum, Anneli ja Margus Vain perega, Põllumäe Viljad ehk prk Hallmägi, Triin Sepp, Kadri Järv, Kalmer Piirimets, Kadri Malmi, Tõnis Raamets jpt abilised.
Samuti täname: ansambel Nukker Kukeke, kohaliku omaalgatuse programm (KOP), Rae Vallavalitsus, Meelis Laid, RVAKS, Terje Jaamul ja Reet Raudkepp Jüri ja Vaida raamatukogudest, Rentman OÜ.

Järgmiste kohtumiseni!
Eelmine
Küladepäev Kurnas
Järgmine
Vanavanemate päev 11.09.22

Lisa kommentaar

Email again: